Квартира В Аркадии! 48 Жемчужина

  • 47 m²

Квартира В Аркадии! 48 Жемчужина Odessa appartement is op 12 minuten wandelen vanaf Itaka Night Club gelegen en op 6 km van een top gezinsvriendelijke plek zoals de stadstuin. Het appartement biedt moderne faciliteiten, zoals wifi en benodigdheden zoals een privéparkeerplaats voor autoreizigers.

Deze accommodatie is biedt een keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Dit appartement, gelegen in de wijk Primorsky in Odessa, is tevens binnen een paar straten van het Hawaii. Квартира В Аркадии! 48 Жемчужина appartement is ook binnen 800 meter loopafstand van het Arcadia Strand gelegen. De accommodatie ligt op 2 km afstand van het Arboretum Peremohy. Het appartement is binnen 10 minuten met de auto vanaf Odessa treinstation opgericht.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Квартира В Аркадии! 48 Жемчужина Odessa
Светлая Квартира Аркадия 48 Жемчужина Парк Юность
Mobiele prijsaanbieding

Светлая Квартира Аркадия 48 Жемчужина Парк Юность

9.6
Voortreffelijk 21 beoordelingen
38 m van de accommodatie
USD 40 USD 36
per nacht
Аркадия 45 Жемчужина
Mobiele prijsaanbieding

Аркадия 45 Жемчужина

67 m van de accommodatie
Em Apartment 48 Жемчужина 11 Этаж
Mobiele prijsaanbieding

Em Apartment 48 Жемчужина 11 Этаж

69 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 13:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 12:00 tot 13:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Квартира В Аркадии! 48 Жемчужина appartement gelegen?
      Квартира В Аркадии! 48 Жемчужина appartement is in de wijk Primorsky in Odessa gesitueerd, op ongeveer 12 minuten te voet van Itaka Night Club.
    • ❓
      Welke attracties liggen er in de buurt van Квартира В Аркадии! 48 Жемчужина appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Квартира В Аркадии! 48 Жемчужина appartement zijn onder andere het Arboretum Peremohy, Itaka Night Club, het Arcadia Strand.
    • ❓
      Biedt Квартира В Аркадии! 48 Жемчужина appartement parkeergelegenheid?
      Квартира В Аркадии! 48 Жемчужина appartement biedt privé-autoparkeren voor de gasten.
    • ❓
      Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Columbus en Two-Two restaurants, gelegen op ongeveer 14 minuten lopen.
    • ❓
      Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Квартира В Аркадии! 48 Жемчужина appartement?
      Квартира В Аркадии! 48 Жемчужина appartement is zeker huisdiervriendelijk.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Квартира В Аркадии! 48 Жемчужина Odessa

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten